072-3251612
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר שולים
 
slogen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
מרפאת שיניים - דר' שולים היא מרפאת שיניים רב-תחומית, אשר מעניקה את כל סוגי טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. המרפאה הוקמה בשנת 1996 בזכרון-יעקב, ובזכות טיפולי הכירורגיה והשיקום המתקדמים המבוצעים במרפאה, אנו נחשבים לאחת מהמרפאות המובילות והמתקדמות ביותר באזורנו.

מרפאתנו מצוידת במכשור ובחומרים החדשים ביותר. ישנו דגש מיוחד על חומרי חיטוי מתקדמים וציוד מתכלה וחד-פעמי. צוות המרפאה יכול לשלב טיפולי שיניים מורכבים, הכוללים כירורגיה, טיפולי שורש, טיפולי חניכיים ושיקום בהרדמה כללית ובסדציה, כאשר רוב הטיפולים נעשים ביום אחד ובנוכחות רופא מרדים מומחה.
 
 
 
מרפאת שיניים - דוקטור שולים
 
 
 
 
 
טיפולי שיניים בזיכרון יעקב
 
 
 
הביקור הראשון במרפאה
כבר בהגיעכם למרפאה תרגישו ביחס החם והתומך, שכל אדם זקוק לו כדי לעבור תהליך של טיפולי שיניים. ביקורכם הראשון יוקדש להיכרות כללית ורפואית, לבדיקה קלינית ולצילומי שיניים במידת הצורך. אם יש בידכם צילומים קודמים, מומלץ להביא אותם עמכם.

הצוות המטפל יקשיב לבקשתכם, יענה על שאלות ויציג בפניכם תוכנית טיפול מפורטת. בתוכניות טיפול מורכבות, לאחר שנקבל את כל הצילומים הנדרשים, נתאים תוכנית טיפול אישית המותאמת לדרישות ולבקשות המטופל. במפגש נוסף נציג בפני המטופל את תוכנית הטיפול ועלויותיה. במסגרת המפגש נסביר את התהליך ובמידה שיהיו חלופות, נציג גם אותן. לאחר שנקבל את אישורכם לתוכנית המוצגת, נקבע את תוכנית העבודה ובהתאם ייקבעו התורים לטיפול.
 
 
 
 
 
מרפאת שיניים - דר' שולים רואה במטופליה משפחה אחת גדולה, ובהתאם לכך המטופלים זוכים ליחס אישי וחם, לליווי צמוד לאורך כל זמן הטיפול, לזימונים לבדיקות תקופתיות ולדאגה תמידית לבריאותם.
 
לתיאום תור במרפאה, השאירו את פרטיכם באתר או חייגו: 072-3251612.